XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: view
fi: näkymä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Contains
fi: Sisältää

en: Operator
fi: Operaattori

en: Greater than
fi: Suurempi kuin

en: Less than
fi: Pienempi kuin

en: Starts with
fi: Alkaa
