XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: view
fil: tingnan

en: Date
fil: Petsa
