XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: view
gl: vista

en: Date
gl: Data

en: Date format
gl: Formato de data

en: Contains
gl: Contén

en: Operator
gl: Operador

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que
