XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: view
hi: देखें

en: Date
hi: तारीख

en: URL
hi: यूआरएल

en: Contains
hi: मे हैं
