XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: view
hu: megtekintés

en: Date
hu: Dátum

en: URL
hu: Webcím

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Operator
hu: Művelet

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: contains
hu: tartalmazza

en: Data
hu: Adat

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Ends with
hu: Így végződik

en: begins
hu: kezdődik

en: ends
hu: végződik

en: Greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Less than or equal to
hu: Kevesebb mint, vagy egyenlő
