XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: view
id: lihat

en: Date
id: Tanggal

en: Greater than
id: Lebih dari

en: Less than
id: Kurang dari
