XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: view
km: មើល​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង
