XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ

en: Char
kn: ಕ್ಯಾರ್
