XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: view
ku: پیشاندان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە
