XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
