XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: view
nl: weergeven

en: Date
nl: Datum

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Contains
nl: Bevat

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: contains
nl: bevat

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Starts with
nl: Begint met

en: Ends with
nl: Eindigt op
