XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conţinut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: view
ro: afişează

en: Date
ro: Data

en: Date format
ro: Format dată

en: Contains
ro: Conţine

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Greater than
ro: Mai mare

en: Less than
ro: Mai mic

en: contains
ro: conţine
