XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: view
sl: pogled

en: Date
sl: Datum

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot
