XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Content
th: เนื้อหา

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ชนิด

en: view
th: แสดง

en: Date
th: วันที่

en: Less than
th: น้อยกว่า
