XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: view
vi: xem

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Contains
vi: Chứa

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is not equal to
vi: Khác

en: Operator
vi: Toán tử

en: Greater than
vi: Lớn hơn

en: Less than
vi: Nhỏ hơn

en: contains
vi: chứa

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Ends with
vi: Kết thúc với

en: begins
vi: bắt đầu

en: ends
vi: kết thúc
