XML to KML (6.x-0.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Location
af: Ligging
