XML to KML (6.x-0.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Location
am: ቦታ
