XML to KML (6.x-0.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Location
ar: الموضع
