XML to KML (6.x-0.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Location
ast: Llugar
