XML to KML (6.x-0.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Location
be: Месцазнаходжанне
