XML to KML (6.x-0.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Location
bg: Местоположение
