XML to KML (6.x-0.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Location
bn: অবস্থান
