XML to KML (6.x-0.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ
