XML to KML (6.x-0.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Location
bs: Lokacija
