XML to KML (6.x-0.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Location
ca: Localització
