XML to KML (6.x-0.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Location
cs: Místo
