XML to KML (6.x-0.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Location
cy: Lleoliad
