XML to KML (6.x-0.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Location
da: Lokation

en: The item has been saved.
da: Elementet er blevet gemt.
