XML to KML (6.x-0.5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Image
de: Bild

en: Location
de: Ort

en: Data types
de: Datentypen
