XML to KML (6.x-0.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
