XML to KML (6.x-0.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Location
el: Τοποθεσία
