XML to KML (6.x-0.5) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Location
eo: Loko
