XML to KML (6.x-0.5) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Location
es: Ubicación

en: Data types
es: Tipos de datos

en: -None-
es: -Nada-

en: The item has been saved.
es: El elemento se ha guardado.
