XML to KML (6.x-0.5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Location
et: Asukoht
