XML to KML (6.x-0.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Location
eu: Kokalekua
