XML to KML (6.x-0.5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Location
fi: Sijainti

en: Data types
fi: Tietotyypit
