XML to KML (6.x-0.5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin
