XML to KML (6.x-0.5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: Location
fr: Emplacement

en: Data types
fr: Types de données

en: -None-
fr: - Aucun -
