XML to KML (6.x-0.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Location
gl: Localización
