XML to KML (6.x-0.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Location
hr: Lokacija
