XML to KML (6.x-0.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Location
hu: Helyszín

en: Data types
hu: Adattípusok

en: -None-
hu: -Nincs-
