XML to KML (6.x-0.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
