XML to KML (6.x-0.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Location
is: Staðsetning
