XML to KML (6.x-0.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Location
ja: 場所
