XML to KML (6.x-0.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Location
jv: Lokasi
