XML to KML (6.x-0.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Location
kk: Орналасуы
