XML to KML (6.x-0.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Location
km: ទីតាំង
