XML to KML (6.x-0.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Location
kn: ತಾಣ
