XML to KML (6.x-0.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Location
mn: Байрлал
