XML to KML (6.x-0.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Location
mr: स्थळ
